По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Охорона життя і здоров'я

Табір може почати свою роботу тільки  при повністю укомплектованому штаті, після перевірки стану табору комісією єпархіального управління, санітарно-епідеміологічною станцією, пожежним наглядом, інспекцією енергонагляду.

Про підготовку табору складається відповідний акт.

Всі приміщення табору забезпечуються протипожежними засобами (вогнегасниками), а табір спеціальним протипожежним стендом. Табір має план евакуації дітей на випадок пожежі та стихійного лиха.

Організатори та працівники табору прикладають усіх зусиль для збереження життя та здоров’я дітей та несуть повну відповідальність за відпочиваючих.

Діти приймаються до табору після медичного огляду з відповідною довідкою дитячої медичної установи. На місці у таборі лікар перевіряє дітей на відсутність педикульозу, інших інфекційних хвороб. При наявності цих хвороб діти до табору не приймаються.

Діти з енурезом, алергічними реакціями та хронічними захворюваннями приймаються до табору з обов'язковим попередженням адміністрації.

Купання дітей проводиться тільки в перевірених водолазами місцях та групами не більше 10 чол. в присутності інструктора, вихователів, вожатих, медпрацівника, при цьому на березі в повній готовності знаходяться засоби рятування.

Пересування здійснюється парами, маючи в голові та хвості колони червоні прапорці.

Для виїзду групи відпочиваючих на екскурсії (паломницькі поїздки) складається наказ, де призначаються відповідальні за життя та здоров’я дітей, надається медпрацівник для супроводу.

Вихователі та вожаті можуть відлучатися з території табору з дітьми тільки з дозволу директора чи адміністратора.

Забороняється розпалювати вогнище легкозаймистими речовинами.

Забороняється знаходження чужих осіб на території табору, у тому числі батьків. Для побачень з дітьми передбачено батьківський день (неділя) зі спільною молитвою, трапезою.

Забороняється продуктові передачі для дітей. Діти забезпечені збалансованим харчуванням, розробленим та затверженим СЕС.