По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Історія табору

Дитячий літній православний табір «Орлятко» Полтавської єпархії у місті Карлівка Полтавської області створено у 2003 році з благословення Преосвященнішого Филипа, єпископа Полтавського і Кременчуцького (нині, Митрополит Полтавський і Миргородський).

Табір діє на підставі статуту (положення), що затверджується Архієреєм та сформований на основі Статуту Полтавської єпархії, і затверджений державними органами.

Наш табір створено для духовної роботи з дітьми на час літніх канікул. За світською кваліфікацією табір відноситься до числа профільних, у яких діти перебувають цілодобово і, окрім відпочинку в рекреаційній зоні, купання в річці, мають можливість розширити свій світогляд, проявити та розвити свої творчі здібності, отримати нові навички та вміння.

В табір приймаються діти віком від 7 до 15 років.

Термін перебування в таборі 14 днів.

Дитячий табір складається з загонів, кількістю не більше 25 осіб. Загони створюються з урахуванням віку дітей та їх статі.

Вихованням дітей в загонах займаються досвідчені вихователі, духівники табору – священники Полтавської єпархії. Їм допомагають вожаті – студенти духовних закладів, та помічники вожатих з числа відпочиваючих.