По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Правила поведінки

1.     Колектив табору керується у своєму житті християнськими моральними принципами, а тому взаємовідносини між відпочиваючими будуються на основі любові, взаємодопомоги та взаємоповаги.

2.     Молодші слухаються старших та добросовісно виконують їх розпорядження, старші піклуються про молодших.

3.     Відпочиваючі у таборі повинні берегти навколишню природу – не ламати гілки, не кидати сміття, не завдавати шкоди тваринам (ящіркам, їжачкам, птахам).

4.     Забороняється виходити за територію табору без дорослих.

5.     Купатися у річці можна тільки з дозволу вихователя і у його присутності, в строго відведених місцях, дотримуючись правил безпеки на воді.

6.     У випадках відчуття недуги, укусах комах, змій, тварин діти повинні негайно повідомити лікаря чи будь-кого з дорослих.

7.     При розпалюванні святкового багаття – не підходити ближче вказаної відстані.

8.     При проведенні масових заходів (у походах, до трапезної, клубу), пересування по території табору відбувається строєм.

9.     При відвіданні Богослужінь (Божественної Літургії, ранкових та вечірніх молитов) усі повинні притримуватися традиційного одягу. 

10. Батьківський день – неділя. Спільне відвідування Недільного Богослужіння. Спільна трапеза. Знаходження сторонніх осіб в інші дні тижня на території табору без благословення – заборонено.  

11. Заборонено передача будь-яких продуктів дітям.

12. По прибутті у табір мобільні телефони відпочиваючих вилучаються і знаходяться у кабінеті адміністратора. Щодня для зв’язку з батьками вони видаються з 9,30 до 10,00. В інший час зв’язатися з дітьми можливо через директора табору/адміністратора/вихователя. 

За порушення вище вказаних правил можуть застосовуватися дисциплінарні покарання – зауваження, повідомлення батькам, як крайній захід – виключення з табору.