По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Кадри

Для керівництва роботою табору створюється педагогічна рада, в яку входять: директор табору, священик-духівник, адміністратор, вихователі, медпрацівник, інструктор по фізкультурі. Головою педагогічної ради призначено викладача Полтавського Державного Педагогічного Університету ім. Короленка кандидата педагогічних наук доцента протоієрея Василія Фазана.

Підбір усіх працівників табору здійснюється директором табору. Директор табору несе відповідальність за стан виховної та оздоровчої роботи з дітьми, господарчу та фінансову діяльність табору, за організацію харчування дітей, проводить інструктаж персоналу табору. За відсутністю директора табору його обов'язки покладаються на адміністратора табору.

В таборі постійно знаходиться два священика-духівника, що призначаються Архієреєм і відповідають за організацію та проведення усіх духовних заходів, ранкових та вечірніх молитов, сповідують віруючих.

Підбір медпрацівників здійснюється спільно з районним педіатром.

Вихователі призначаються з числа православних педагогів, що мають досвід та освіту. Педагоги-вихователі забезпечують духовно-педагогічну направленість в роботі загонів, приймають участь в інших заходах, керують одним з гуртків.

Вожатими призначаються студенти Місіонерської Духовної Семінарії м. Комсомольська, студенти педагогічних навчальних закладів.

Інструкторами по фізичній культурі та плаванню призначаються особи, що мають зазначений фах та практичну підготовку. Інструктор по фізкультурі  проводить ранкову гімнастику, заняття по фізкультурі, спортивні ігри. Інструктор по плаванню організує купання та навчання дітей плаванню. Вони несуть відповідальність за стан спортивного інвентарю, обладнання купальні.

Кухарями призначаються працівники закладів харчування, що мають освіту та досвід.

Усі працівники табору допускаються до роботи тільки після проходження спеціальних занять та інструктажу по охороні життя та здоров'я дітей на основі посадових інструкцій затверджених Керуючим Полтавською єпархією.

Усі працівники табору повинні мати особисті санітарні книжки з відміткою про стан здоров'я, що дозволяє працювати з дітьми.

Усі посадові особи табору несуть сувору відповідальність за життя та здоров'я дітей під час усіх заходів.

В таборі організовується цілодобове чергування з метою запобігання правопорушень та контролю за виконанням правил пожежної безпеки. Охорона табору здійснюється штатними працівниками міліції.