По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Структура роботи

Світ перенасичений подіями та кількістю інформації, сучасний темп життя - випробування, навіть, для дорослих. А той стрес, що слідує після емоційного переживання від навколишніх подій, однозначно відбивається на підростаючому поколінні.

Саме у період з 7-15 років дитина знаходиться в процесі формування своєї особистості. Вона ще не має сталих ідеалів, а перебуває в активному пошуку,  приймає все, що надходить ззовні і відфільтровує через себе: свій розум і душу. Цей період потребує бережного ставлення до дитини, коли ми  вкладаємо в її душу, якомога більше турботи, при цьому всіляко поважаючи  її думку та переживання.   

Головне завдання вихователів та духівників, в кожному з відпочивальників, знайти зерно добра, підтримати зростаючу особистість, докласти зусиль для пошуку діалогу, знайти той самий зв’язок поколінь, адаптувати дитину для існування у цьому складному світі у світлі Заповідей Божих, щоб полегшити сприйняття життя дитиною, дати можливість їй пройти складні етапи в майбутньому, ввіряючи своє життя в руки Божі, довіряючи Господу і його вірі в нас

Життя нашого табору

  • Зранку та ввечері відбувається спільна молитва. Щодня організоване одногодинне заняття з основ християнської етики з духівником, де діти спілкуючись зі священником, отримують відповіді на хвилюючі питання та нові знання.
  • У дитячому таборі знаходиться храм святої рівноапостольної княгині Ольги.  У недільні та святкові дні відпочиваючі відвідують Богослужіння.
  • Табір знаходиться в екологічно чистій місцевості. Кожен ранок починається з ранкової гімнастики на свіжому повітрі. Щодня, якщо дозволяє погода, діти відвідують річку Орчик, на березі якої розташований табір (берег  та дно очищене та підготовлене для купання). Вони купаються або, за бажанням, навчаються плаванню під наглядом професійного інструктора.
  • Активний відпочинок - пріоритетний напрямок для оздоровлення та загартовування дітей. В таборі представлений широкий спектр видів спорту: від шахів до футболу. Організовано спортивні змагання, чемпіонати, «Веселі старти», туристичні походи.
  • Відпочиваючі отримують можливість широко використати свій творчий потенціал, організовано ряд майстер-класів, тематичні творчі вечори, театральні постановки, ігри-квести,  інтелектуальні вікторини, паломницькі поїздки по святиням Полтавської землі.
  • З метою формування правильного світогляду дітей в таборі організовуються зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, працівниками МВС, МНС, представниками українського козацтва, лісничим Красноперівського лісу та іншими цікавими особистостями.
  • На території табору облаштований медичний пункт з черговою медсестрою (цілодобово). Медичний пункт курується районним педіатром, що також проводить консультації.
  • Облаштована трапезна на 120 чоловік. Їжу готують професійні кухарі. Меню розроблене та затверджене за участю СЕС.
  • Ввечері переддень останнього дня зміни усі діти, вихователі, вожаті та духівники збираються на спільне вогнище. В останній день організовується концерт для батьків, виставка дитячих робіт, нагородження, спільна трапеза.