По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Охорона життя і здоров'я

Організатори та працівники табору прикладають усіх зусиль для охорони життя та здоров'я дітей.

Вихователі та вожаті можуть відлучатися з території табору з дітьми тільки з дозволу директора чи адміністратора.

Купання дітей проводиться тільки в перевірених водолазами місцях та групами не більше 10 чол. в присутності інструктора, вихователів, вожатих, медпрацівника, при цьому на березі в повній готовності знаходяться засоби рятування.

Пересування здійснюється парами, маючи в голові та хвості колони червоні прапорці.

Всі приміщення табору забезпечуються протипожежними засобами (вогнегасниками), а табір спеціальним протипожежним стендом. Табір має план евакуації дітей на випадок пожежі та стихійного лиха.

Забороняється розпалювати вогнище легкогорючими засобами.

Табір може почати свою роботу тільки  при повністю укомплектованому штаті, після перевірки стану табору комісією єпархіального управління, санітарно-епідеміологічною станцією, пожежним наглядом, інспекцією енергонагляду.

Про підготовку табору складається відповідний акт.

Діти приймаються до табору після медичного огляду з відповідною довідкою дитячої медичної установи. На місці у таборі лікар перевіряє дітей на відсутність педикульозу, інших інфекційних хвороб. При наявності цих хвороб діти до табору не приймаються.

Діти з енурезом приймаються до табору з обов'язковим попередженням адміністрації. У випадках, коли батьки не попередили про наявність цієї хвороби, купують для табору матрац взамін пошкодженого.