По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Історія табору

Дитячий Православний літній оздоровчий табір «Псьол» Полтавської єпархії у селі Яреськи Полтавської області створено у 2010 році з благословення Високопреосвященнішого Филипа митрополита Полтавського і Миргородського.

Дитячий Православний літній оздоровчий табір «Псьол» Полтавської єпархії є духовно-оздоровчим закладом, що створений для духовної роботи з дітьми на час літніх канікул. За світською кваліфікацією табір відноситься до числа профільних, у яких діти перебувають цілодобово і в яких, поряд з оздоровчими, надаються комплекси дій, спрямованих на розвиток у дітей певних здібностей та інтересів.

В табір приймаються діти віком від 7 до 15 років. Термін перебування в таборі 14 днів.

Табір діє на підставі статуту (положення), що затверджується Митрополитом та сформований на основі Статуту Полтавської єпархії, і затверджений державними органами.   

 Дитячий табір складається з загонів, кількістю не більше 20 осіб. Загони створюються з урахуванням віку дітей. Табір має свою табірну хоругву із зображенням ікони Божої Матері «Покрова» з одного боку та ікони «Собор Київських святих» з іншого. Вихованням дітей в загонах займаються православні вихователі, духівники табору – священики православної церкви. Їм допомагають вожаті – студенти духовних закладів, та помічники вожатих з числа відпочиваючих.