По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Кадри

Підбір працівників табору здійснюється директором табору. Підбір медпрацівників здійснюється спільно з районним педіатром.

Вихователі призначаються з числа православних педагогів, що мають досвід та освіту.

Вожатими призначаються студенти Місіонерської Духовної Семінарії м. Комсомольська, студенти педагогічних навчальних закладів.

Інструкторами по фізичній культурі та плаванню призначаються особи, що мають зазначений фах та практичну підготовку.

Кухарями призначаються працівники закладів харчування, що мають освіту та досвід.

В таборі організовується цілодобове чергування з метою припинення правопорушень та контролю за виконанням правил пожежної безпеки. Охорона табору здійснюється штатними працівниками міліції. 

Усі працівники табору допускаються до роботи тільки після проходження спеціальних занять та інструктажу по охороні життя та здоров'я дітей на основі посадових інструкцій затверджених Керуючим Полтавською єпархією.

Усі працівники табору повинні мати особисті санітарні книжки з відміткою про стан здоров'я, що дозволяє працювати з дітьми.

Для керівництва роботою табору створюється педагогічна рада, в яку входять: директор табору, священик-духівник, адміністратор, вихователі, медпрацівник, інструктор по фізкультурі. Головою педагогічної ради призначено викладача Полтавського Державного Педагогічного Університету ім. Короленка кандидата педагогічних наук доцента протоієрея Василія Фазана.

Директор табору несе відповідальність за стан вихованої та оздоровчої роботи з дітьми, господарчу та фінансову діяльність табору, за організацію харчування дітей, проводить інструктаж персоналу табору.

За відсутністю директора табору його обов'язки покладаються на адміністратора табору.

В таборі постійно знаходиться два священика-духівника, що призначаються Архієреєм і відповідають за організацію та проведення усіх духовних заходів, ранкових та вечірніх молитов, сповідують віруючих. 

Педагоги-вихователі забезпечують духовно-педагогічну направленість в роботі загонів, приймають участь в інших заходах, керують одним з гуртків.

Інструктор по фізкультурі  проводить ранкову гімнастику, заняття по фізкультурі, спортивні ігри. Інструктор по плаванню організує купання та навчання дітей плаванню. Вони несуть відповідальність за стан спортивного інвентарю, обладнання купальні.

Усі посадові особи табору несуть сувору відповідальність за життя та здоров'я дітей під час усіх заходів.