По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Структура роботи

Табір працює в літній період. Протягом зміни, яка триває 14 днів, проводяться спортивні ігри, змагання, творчі конкурси, інтерактивні ігри для розвитку соціально-психологічних навичок. Організація життя табору проходить у відповідності з церковним укладом: спільна ранкова та вечірня молитви, дотримання постів, читання житій святих під час трапези, перегляд фільмів на духовну тематику. У таборі, крім активного відпочинку на свіжому повітрі та купання в річці, діти зможуть вивчати основи Православної віри. Кожен загін має свою назву та символіку.

Навчання плаванню та за сприяння погоди щоденне купання на річці Псьол (річка очищена земснарядом, місце купання перевіряється водолазами).

Харчувння – чотири рази на день: свіжі овочі та фрукти, якісні молочні, м’ясні та рибні продукти. Страви готуються у відповідності зі встановленими постами.

Вода, яку вживають діти, надходить із водяного пласту джерела мінеральної води «Гоголівська».

Коротка довідка. Мінеральна вода «Гоголівська» - лікувально-столова мінеральна вода джерела у с.Шишаки (Україна, Полтавська область). За своїм складом «Гоголівська» гідрокарбонатно-хлоридна натрієва вода малої мінералізації. Використовується переважно у якості столового напою, а також при лікуванні шлункових захворюваннях.