По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Відеоблог

Зустріч для вас - Протоієрей Олександр Клименко

Соціальний проект "Чужих дітей не буває"

Програма "Про все" на каналі "Місто"

"Чужих дітей не буває"

З благословення Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа 11 лютого 2018 року в Палаці дозвілля "Листопад" м. Полтави відбувся третій етап Благодійного ярмарку на підтримку онкохворих дітей "Чужих дітей не буває".

У Полтаві пройшов Різдвяний вечір духовної вокально-хорової музики.

10-річчя освячення Храму мученика Іоанна Воїна

29 грудня 2017 року Високопреосвященніший Митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в храмі мученика Іоанна Воїна в місті Полтаві з нагоди 10-річчя від дня освячення.

16-та річниця Архієрейської хіротонії Митрополита Филипа

30 грудня 2017 року виповнилося 16 років з дня архієрейської хіротонії Керуючого Полтавською єпархією, Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, Голови Синодального відділу релігійної освіти катехізації та місіонерства, Ректора Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії. У цей день Високопреосвященніший Владика звершив Божественну Літургію в Хрестовоздвиженському жіночому монастирі міста Полтави.

Архієрейська ялинка у Полтаві

З благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, 11 січня 2018 року у Полтавському міському будинку культури відбулася Архієрейська ялинка за участю дитячих хорів церков міста Полтави.

Різдвяне привітання Високопреосвященнішого Митрополита Филипа

Благодійний ярмарок "ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ"

24 грудня 2017 року, з благословення Високопреосвященнішого Митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у приміщенні Полтавського краєзнавчого музею відбулися концерт вокально-хорового колективу "Покров" (керівник - Тетяна Дубова) та Благодійна ярмарка на підтримку онкохворих дітей "Чужих дітей не буває".