По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

"Христос народився – весь світ звеселився…"

11.01.2018 17:27, Полтава

7 січня, з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського,  відбувся Різдвяний концерт в районному будинку культури смт. Котельва. Організатором свята стала дитяча церковна школа, яка вже багато років діє при Свято-Троїцькій церкві селища.

В очікуванні свята, повний зал дорослих та дітей, а це близько 400 присутніх, гучними оплесками зустрічали початок різдвяного дійства.

Відкрив свято своїм привітанням настоятель Свято-Троїцької церкви протоієрей Василій Довганич.

Під музичний супровід в цей день зі сцени лунало багато пісенних та віршованих привітань.

Право бути першими отримав кліросний хор Свято-Троїцького храму, який заспівав тропар Різдва Христового та декілька колядок. Його учасників, різного віку і професій, об’єднує любов до співу, обдарування гарним голосом та велика віра в Бога. Їх невтомна праця в ім’я  служіння Богу, церкві, людям, дарують прихожанам храму моральний та душевний спокій.

Справжню окрасою концерту став чоловічий хор. Згуртуватися у його учасників виходить вкрай рідко, адже частина з них – студенти-семінаристи, частина працює не за місцем проживання, але коли вони зливаються у співі – здається, що це неземна молитва. В їх виконанні звучали колядки відомі в усьому світі «Ой там Божа Мати…» та ін.

Божественні піснеспіви у виконанні верхнього хору Свято-Троїцького храму нікого не залишили байдужими, адже вони кожного налаштовують на покаянно-радісний молитовний настрій. В прекрасний Різдвяний день з їх вуст прозвучали колядки та духовні пісні відомих композиторів ,такі як «Всего-то навсего» та ін.

Під гучні оплески глядачі зустрічали найменших учасників концерту – учнів недільної школи. В цьому році їх  виступало аж 55 діток. Вони представили сценки про добро та різдвяні події, прекрасні таночки, вірші, колядки.

На завершення дійства священник Свято-Троїцького храму протоієрей Роман Довганич подякував учасникам Різдвяного концерту та гостям свята, роздав дітям солодкі подарунки та повчальні книги.

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031