По благословению Высокопреосвященнейшего митрополита
Полтавского и Миргородского Филиппа
 
Мова сайту        Українська        Русский   

Віце-ректор ПМДС єпископ Новосанжарський Веніамін прийняв участь у роботі ХІІІ Всеукраїнської конференції Синодального молодіжного відділу УПЦ

07.10.2017 15:07, Полтава

З 2 по 5 жовтня 2017 року, в Бердянську пройшла ХІІІ Всеукраїнська конференція голів і представників єпархіальних відділів та організацій у справах молоді Української Православної Церкви. Понад 80 учасників з усіх регіонів України зібралися на традиційний форум, який двічі на рік проводиться Синодальним молодіжним відділом.

Цьогорічну конференцію прийняла Бердянська єпархія. Урочисте відкриття роботи розпочалося з молебню на початок доброї справи. Очолив богослужіння голова Синодального відділу у справах молоді архієпископ Обухівський Іона.

Привітання учасникам надіслав Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. З вітальним словом виступив також єпископ Бердянський і Приморський Єфрем. Архієпископ Іона розповів про діяльність очолюваного ним Синодального відділу по роботі з молоддю за півроку після останньої конференції, що проводилася в селищі Лазурному на Херсонщині.

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у роботі форуму прийняв участь віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії єпископ Новосанжарський Веніамін. У другій день роботи конференції Владика Веніамін виступив з доповіддю на тему: «Вплив економіко-центричної освіти на формування сучасної молоді».

Також серед доповідачів форуму — єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, переможець національного шоу «Голос країни» протоієрей Олександр Клименко та інші.

Уперше в програмі форуму окремим напрямком пройшла зустріч молоді — представників волонтерського руху з різних регіонів України. Молодь представила власні нові проекти та своє бачення участі священнослужителів у втіленні молодіжних ініціатив.

На протязі чотирьох днів, окрім робочих засідань, була запропонована екскурсійна програма святими місцями Бердянська та околиць. 4 жовтня у кафедральному соборі, де зберігається чудотворна ікона Божої Матері «Троєручиця-Бердянська», було звершено Божественну літургію за участю учасників конференції.

Календар подій

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031